Dárkový certifikát

Hledáte netradiční dárek k životnímu jubileu či významné životní události svých blízkých? Nebo jen toužíte zažít něco nevšedního? Pak račte vstoupit na palubu a vyrazte s námi Vzhůru do Oblak!

Předvyplnění jména do certifikátu

Pro urychlení a zjednodušení přípravy certifikátu si zde můžete vyplnit požadované jméno, případně vlastní text. Vytvořený soubor je v tiskové kvalitě. Můžete si ho tedy doma hned a sami vytisknout.

Není však žádný problém nám napsat podklady. My certifikát vytvoříme, vytiskneme a předáme osobně, nebo zašleme poštou či e-mailem dle Vašich preferencí.

 

Ideální dárek

Let balónem je překrásný dárek, který nikdy nezklame. Člověk nelétá každý den a rozdíl mezi letadlem a balónem je veliký. Balón je unášen větrem. Nejsme zavřeni v kabině a neruší nás hluk motoru letadla. Prožitek z letu je mnohem intenzivnější, pohledy z výšky jsou zajímavé, naopak nízký let poskytuje přímý kontakt s přírodou a lidmi pod námi. Je to hodina překrásných zážitků, kdy problémy zůstavají někde dole na zemi a váž život dostává nový, třetí rozměr.

Obdarovat nezávazně

Zde si můžete vytisknout svůj (nezávazný) certifikát pro obdarovanou osobu. Certifikát je jen pro Vás, není tedy nutné se jím prokazovat před vlastním letem ani není nutné ho ihned platit. Platba může proběhnout následně na účet nebo hotově, podle vašich preferencí. Platbu na účet potvrzujeme písemně po přijetí.

Ochrana osobních údajů

Obdarovat závazně

Pokud se již nechcete starat o finanční stránku věci, nebo nosit hotovost, ideální je platba převodem. Platební informace Vám odešleme na e-mail po dokončení rezervace letenky. Potvrdíme Vám přijetí finančních prostředků na účet a zařazení do plánu letů.