Kam létáme

Nebo dojedeme až k vám

Jsme tu doma

Působíme tam, kde jsme doma a kde to dobře známe.

Základna

Naše základny jsou Lanškroun, Jablonné nad Orlicí a Šumperk

Dojedeme až k vám

Jezdíme cca do 25km on našich domovských základen

Šumperk

Krásné město na úpatí hor. Výhledy na okolí z balónu jsou úchvatné. Okolní kopce, výhled na Praděd, Jeseníky, lesy pod námi, řeky a údolí… Naše město jako na dlani…

Klasický let míří mimo hory, přelet Pradědu nabízíme jako let expediční, nahlédněte níže na fotografie.

Galerie

Praděd

Přelet Pradědu je třešnička na dortu našeho balonového létání. Výhledy na okolní lesy pod námi, Dlouhé Stráně, Praděd – vše jako na dlani. Skutečný zážitek pro pilota i pasažéry, pohled na Jeseníky je z balónu úchvatný. Lety provádíme v zimě a na jaře, kdy je největší pravděpodobnost stabilního počasí a jasné oblohy. Létáme pouze ranní lety. Letenku můžete koupit 1 a více až do maximální kapacity 5.

Galerie

Lanškroun

Historické malebné město, s výhledy na Mariánskou Horu, Suchý Vrch, Polsko. Strážnou, Cotkytli, Českou Třebovou, Litomyšl…

Krásné jsou Lanškrounské rybníky, zvláště pokud jsou zahalené v ranní mlze nebo nasvícené večerním sluncem. Nezapomenutelné jsou přelety Bukové Hory, Pastvin.

Galerie

Nebo dojedeme až k vám

Rádi létáme v Ústí nad Orlicí, České Třebové a dalším okolí měst a obcí, ideálně pokud máte zájem o celý koš - tedy 4 pasažéři, rodina či kamarádi. V případě zájmu můžeme startovat přímo od vás – ze zahrady, hřiště nebo louky. Na start potřebujeme prostor cca 50x50 m, ideálně ne na kopci, a nejlépe v závětří stromů. Pokud nemáte žádný tip nebo preferenci, vhodné místo pro start vybereme sami.

Napsat poptávku